ART / Lithographs / Litograph in colors 9109020
nr 910 9020
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Åke Westin (b. 1939), Jazzcafé, Épreuve d'artiste (artist proof), sheet: 48x54,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Åke Westin (f. 1939), Jazzcafé, EA (konstnärens exemplar), bladets mått: 48x54
Condition: löst blad
800
SEK 500
Monday September 8 2014
at 18:49:48
8/9 09:49:06
Ã…ke Westin
Read more about Ã…ke Westin